Wypełniony naturą, piękny zapach w domu.

Często poszukujemy odświeżaczy i zapachów, które aromatyzują powietrze w mieszkaniu czy biurze i sprawią, że wchodzący gość poczuje przyjemną woń. Niestety na rynku jest dostępna cała gama śmierdzących i wypełnionych chemią detergentów, które jeśli będziemy je wdychać zbyt często, mogą doprowadzić do różnego rodzaju dolegliwości takich jak bóle głowy, nudności i wymioty. Długotrwałe wdychanie tych środków chemicznych może w efekcie przyczynić się do rozwinięcia chorób. Nam zależy na zdrowiu i doskonałym samopoczuciu naszych klientów, dlatego do naszego sklepu wprowadziliśmy olejki i świece zapachowe, które w naturalny sposób i bez zbędnej chemii aromatyzują powietrze.

Seria preparatów z linii Casa marki Biofficina Toskania obejmuje pachnące, naturalne świece i olejki odświeżające do aromaterapii. Olejki eteryczne wypełnione aromatycznymi składnikami, koją stresy i wpływają korzystnie na stan emocjonalny i układ nerwowy.

Przyjemne roślinne zapachy i olejki eteryczne zostały połączone z woskiem pszczelim, dzięki czemu stanowią niesamowite i naturalne aromaterapeutyczne świece, które nie wytwarzają toksycznych substancji. Doskonale sprawdzają się rozpalone niezależnie od pory dnia czy okoliczności.

Aktualnie w naszej ofercie znajdują się 3 energetyzujące zapachy do domu z patyczkami oraz 3 energetyzujące zapachowe świeczki.

Olejki zapachowe:

Energetyzujący zapach do domu z patyczkami

Relaksujący zapach do domu z patyczkami

Oczyszczający zapach do domu z patyczkami

Świece zapachowe:

Energetyzująca świeca zapachowa

Relaksująca świeca zapachowa

Oczyszczająca świeca zapachowa

Poszukujesz produktu, który odświeży powietrze, ale zapewni również wyjątkowe chwile aromaterapii? Sięgnij po olejki i świece zapachowe marki Biofficina Toscana, które są naprawdę naturalnymi produktami, a dzięki temu są bezpieczne dla środowiska, a dodatkowo relaksują, oczyszczają, koją i dodają energii.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię