Akcesoria do włosów

W naszej drogerii z organicznymi, ekologicznymi, wegańskimi i bio kosmetykami, zadbaliśmy również o różnej maści akcesoria, które także zaklasyfikować można do kategorii Eko. Pragniemy, aby dostępny u nas asortyment był zgodny z naszymi wartościami – naturalność, najwyższa jakość, a przy tym ochrona środowiska. Dlatego akcesoria do włosów wykonane zostały z ekologicznych materiałów, a opakowania kosmetyków są biodegradowalne i/lub wielokrotnego użytku.

Akcesoria do włosów

W tej sekcji znalazły się ekologiczne szczotki i grzebienie do włósów, wykonane z wysokiej jakości drewna bambusowego. Zaproponowaliśmy grzebienie zarówno z wąsko rozstawionymi ząbkami, jak i tymi szeroko rozstawionymi. Za pomocą grzebienia nie tylko wygodnie rozczeszesz włosy, ale także równomiernie rozprowadzisz na ich powierzchni naturalne maski, odżywki i olejki. Z kolei bambusowa szczotka z miękkimi wypustkami z naturalnego kauczuku rozmasuje skórę głowy, pobudzając tym samym krążenie w jej obrębie. Ponadto, to akcesorium do włosów idealnie rozdzieli wszystkie pasma, bez ich ciągnięcia, wyrywania czy łamania.

Akcesoria do kosmetyków do włosów

Jeżeli lubisz mieć wpływ na skład kosmetyków z jakich korzystasz, zdecydowanie powinny zainteresować Cię butelki do mieszania szamponów. One pozwolą Ci optymalizować proporcje preparatów, które będą idealnie dobrane do potrzeb Twoich włosów i skóry głowy. Do mieszanki możesz wykorzystać skoncentrowane szampony do włosów oraz hydrolaty i do całości dodać odpowiednią ilość wody. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby do szamponu dodać również kilka kropel olejków, a nawet naturalnych odżywek lub masek do włosów.

Te akcesoria umożliwiają eksperymentowanie i poszukiwanie idealnych proporcji i składów naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Przed każdym myciem możesz skomponować zupełnie „nowy” szampon.

W tej kategorii odnajdziesz dwóch producentów: markę Avril oraz Biofficina Toscana.