Pielęgnacja ciała dla mężczyzn

Pielęgnacja ciała dla mężczyzn

Ciało panów, podobnie jak pań, wymaga prawidłowej i regularnej pielęgnacji. Dzięki temu dłużej zachowuje swój zdrowy i atrakcyjny wygląd, tzn. jędrność, gładkość i równomierny koloryt. Dobrze dobrane kosmetyki sprawiają, że skóra nie łuszczy się i nie swędzi, a Panom nie towarzyszy nadmierne poczucie napięcia w jej obrębie. Taki stan zapewnić mogą między innymi kremy i balsamy do ciała dla mężczyzn, które przyspieszają metabolizm komórkowy. Stymulują tym naskórek do produkcji kolagenu i elastyny oraz uzupełniają braki lipidowe. Preparaty do pielęgnacji ciała to także zachowanie odpowiedniej higieny oraz prawidłowego pH naskórka. Tutaj polecamy mydła w kostce oraz żele pod prysznic dla mężczyzn. Wiele spośród tych kosmetyków pełni kilka funkcji, ponieważ można je traktować jednocześnie jako produkty do włosów, twarzy oraz ciała. Nie można zapominać również o zapachu oraz przyjemnej konsystencji, które umilają codzienne rytuały. Staramy się zaproponować panom zarówno preparaty bezzapachowe i nietłuste, jak i zapewnić ofertę produktów o intensywnej, męskiej woni i oleistej konsystencji.

Naturalne kosmetyki do ciała dla mężczyzn

Wśród naszej oferty panowie znajdą naturalne, organiczne, bio, ekologiczne oraz wegańskie preparaty do pielęgnacji ciała. Kosmetyki dostępne w ofercie Biofemina.pl posiadają liczne certyfikaty potwierdzające ich składy, sposób produkcji oraz przeprowadzone testy. Do takich dokumentów należy między innymi Certyfikat AiAB (ICEA), który zaświadcza o ekologicznym sposobie pozyskiwania substancji aktywnych do preparatów. W takich kosmetykach nie znajdziemy ekstraktów z roślin genetycznie modyfikowanych czy substancji zakazanych. Za to zawarte w formułach substraty pochodzą w dużym procencie z rolnictwa ekologicznego. Taka certyfikacja świadczy również o tym, że badania nie są przeprowadzane na zwierzętach, za to testowane są dermatologicznie. Oprócz tego, w naszej ofercie znalazły się także wegańskie formuły, które potwierdzone są certyfikatem „Vegan”. Ten dokument przyznawany jest produktom, które nie posiadają w swoim składzie substancji odzwierzęcych i pochodzenia zwierzęcego, a przy tym nie są testowane na zwierzętach.

Jeżeli interesują Cię naturalne kosmetyki do ciała, koniecznie sprawdź:

 • Kremy do twarzy i ciała dla mężczyzn
 • Musy do twarzy, ciała i włosów dla panów
 • Mydła w kostce dla mężczyzn
  • Mydło do ciała dla mężczyzn
  • Mydło do włosów dla mężczyzn
 • Żele do kąpieli dla panów
 • Żel do ciała i twarzy dla mężczyzn
 • Zestawy kosmetyków do ciała dla panów
  • Szampon i żel do kąpieli dla mężczyzn

Producenci naturalnych kosmetyków do ciała dla mężczyzn

Wśród dostępnych w naszej ofercie marek, znajdziesz między innymi 4szpaki oraz Biofficina Toscana. Pierwsza z nich to polska, rodzinna firma, która koncentruje się na naturalnych składnikach najwyższej jakości. W mydlarni Cztery Szpaki znajdziesz rzemieślnicze kosmetyki o prostych formułach pozbawionych konserwantów. Prócz mydeł, producent oferuje także olejki do ciała oraz dezodoranty w kremie. Druga marka opiera swoje składy na substratach pochodzących z upraw lokalnych. Dzięki temu idealnie wpisuje się w koncepcję „0 km”, czyli bardzo świadomego i ekologicznego podejścia do biznesu.