Sortuj wg.:

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Kosmetyki do golenia dla mężczyzn

Podczas golenia twarzy brzytwą lub maszynką, panowie narażeni są na skaleczenia, podrażnienia i wrastające włoski. Regularne usuwanie zarostu wpływa negatywnie również na barierę ochronną naskórka oraz poziom jego nawilżenia. Dlatego tak ważny jest dobór preparatów, które pozwolą złagodzić stany zapalne, przyspieszyć regenerację komórek naskórka oraz zminimalizować prawdopodobieństwo wrastających włosków. Aby cieszyć się gładką cerą bez zaczerwienień, krost i przesuszenia, do codziennej pielęgnacji warto włączyć nie tylko kosmetyki przed i po goleniu, ale również peelingi i kremy do twarzy dla mężczyzn.

Naturalne kosmetyki do golenia

Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym preparaty są naturalne, a ogromna część z nich jest również organiczna, ekologiczna i wegańska. Kosmetyki do golenia twarzy nie są tu wyjątkiem. Produkty dla mężczyzn oparte są o składniki pochodzenia naturalnego oraz te substancje, które zostały pozyskane z rolnictwa ekologicznego. Ponadto preparaty nie są testowane na zwierzętach, a ich formuły są wegańskie. Potwierdzeniem tego faktu są liczne certyfikaty, takie jak:

  • ECOCERT
  • ICEA
  • AIAB 
  • ICEA-LAV (nie testowane na zwierzętach)
  • PETA (cruelty-free)
  • Vegan
  • Qualite France
  • Nickel Tested

Kosmetyki do golenia dla mężczyzn

Wśród naszych propozycji pojawiły się takie kategorie produktów, jak:

  • Kremy do golenia dla mężczyzn
  • Żele do golenia dla mężczyzn

Pierwsza grupa preparatów nadaje się do każdego rodzaju cery. Kremy bazujące na naturalnych składnikach pozwalają zarówno przyspieszyć procedurę golenia twarzy, jak i nadać cerze zdrowego blasku i jędrności. Z kolei żele do golenia nie tylko ułatwiają poślizg i sprawiają, że ruchy ostrza są bardziej płynne, ale również nawilżają, chłodzą i zabezpieczają skórę przed podrażnieniami.

Producenci kosmetyków do golenia twarzy

W ofercie naszej drogerii internetowej z naturalnymi kosmetykami znajdziesz kilka wyjątkowych marek, wśród których wyróżnić można Biofficina Toscana oraz Avril. Pierwsza z firm pozyskuje swoje substancje i składniki aktywne z pól Toskanii. Wszystkie surowce są lokalne, ponieważ siedziba firmy mieści się właśnie w tym włoskim regionie. Korzystanie z kolicznych produktów wiąże się z ekologiczną zasadą „0 km”, która pozwala ograniczyć emisję spalin do środowiska naturalnego. Kosmetyki marki wyróżniają się nie tylko ekologicznymi, ale także wegańskimi formułami. Jej preparaty nie są również testowane na zwierzętach. Z kolei marka Avril to naturalne preparaty do twarzy, ciała i włosów, wśród których znajdziesz kosmetyki ekologiczne, wegańskie i bio. Ten francuski producent wyróżnia się nie tylko wysoką jakością swoich produktów, ale również  bardzo korzystnymi cenami.

Męskie kosmetyki do golenia, to nie jedyna nasza propozycja dla Panów. Wśród dostępnych kategorii zaproponowaliśmy również kosmetyki po goleniu, które pozwolą złagodzić podrażnienia i przyspieszyć proces regeneracji naskórka.