Jakie ekstrakty ukryto w kosmetykach Biofficina Toscania ?

Czy wybierając kosmetyk do pielęgnacji twarzy, włosów lub ciała zwracacie uwagę na to, czy zawiera naturalne składniki? Warto to robić, bo każdy składnik kosmetyku poprzez skórę wnika do naszego organizmu. Dlatego tak dużą uwagę przykładamy do tego, z czego składają się preparaty znajdujące się w naszej drogerii internetowej.

Pragniemy oferować wyłącznie organiczne, naturalne i ekologiczne preparaty, które będą nie tylko skutecznie pielęgnować, ale również będą bezpieczne dla skóry, organizmu i środowiska. Jedną z marek, które wybraliśmy, są preparaty Biofficina Toscania.

Dlaczego? Bo ich składnikami są ekstrakty roślinne oraz wysokiej jakości składniki lokalne, które zostały wyprodukowane w regionach Toskanii. Do takich wyjątkowych, odżywczych dla naszej skóry i włosów składników należą: sok z granatu, olej z rokitnika oraz ostre papryczki pochodzące z biodynamicznych upraw z okolic Maremmy. Toskańska organiczna oliwek typu extra virgin, które porastają wzgórza Sienny i Pizy. Z okolic Parco di Migliarino wybrzeża Toskanii pochodzi zawarty w tych preparatach pielęgnacyjnych organiczny miód, inny zaś rodzaj miodu pochodzi ze wzgórz Lukki. Bezwonny olej słonecznikowy zawarty w kosmetykach Biofficina Toscania pozyskiwany Mugano – miejscowości leżącej na granicy Toskanii z Umbrią.

Powyższe składniki stanowiące receptury tych kosmetyków pielęgnacyjnych są tworzone w lokalnych laboratoriach, które wytwarzają certyfikowane, przyjazne dla środowiska naturalnego kosmetyki.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię