Sortuj wg.:

Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Środki czystości

Chemia gospodarcza w naturalnym wydaniu

Główną filozofią drogerii internetowej Biofemina.pl jest naturalność. To właśnie dlatego naszym klientom proponujemy preparaty oparte na składnikach pochodzących z organicznych i ekologicznych upraw lub substratach o niskim stopniu przetworzenia. W formułach dostępnych u nas produktów znajdziesz oleje roślinne, niejonowe substancje powierzchniowo czynne oraz ekstrakty ziołowe i kwiatowe np. z bazylii czy werbeny.

To, czego z kolei unikamy w naszych propozycjach, to parabeny, EDTA, SLES i SLS, PEG, fosforany, barwniki syntetyczne, rozpuszczalniki organiczne, substancje modyfikowane genetycznie i surowce petrochemiczne. Naszym klientom staramy się proponować także środki, które nie zawierają boranów, sztucznym kompozycji zapachowych i chloru, które mają negatywny wpływ na faunę i florę. Przyczyniają się między innymi do eutrofizacji wód, czyli wzrostu jej troficzności. To z kolei prowadzi do zaburzenia równowagi biologicznej, dużej aktywności drobnoustrojów tlenowych oraz wyraźnego zmniejszenia populacji różnych gatunków roślin i zwierząt. Chcemy tego uniknąć!

Naturalne środki czystości

Tak jak wspomniane to było wcześniej, w ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz chemię gospodarczą opartą o naturalne, organiczne i ekologiczne składniki biodegradowalne, bezpieczne dla środowiska. Wiele produktów z naszego asortymentu jest również odpowiednia dla wegan oraz wegetarian, ponieważ w swoim składzie nie zawiera substancji odzwierzęcych.

Wśród dostępnych produktów wymienić należy m.in. preparaty czyszczące do łazienki, kuchni oraz powierzchni płaskich w całym mieszkaniu. Oferujemy także uniwersalne środki czystości, za pomocą których usuniemy zanieczyszczenia z ceramiki, stali, tworzyw sztucznych, szkła czy powierzchni emaliowanych. Do wyżej wymienionych kategorii zaliczamy:

Płyny do czyszczenia:

 • Naturalny płyn uniwersalny
 • Naturalny płyn do czyszczenia łazienki
 • Naturalny płyn do mycia naczyń
 • Naturalny płyn do mycia podłogi
 • Naturalny płyn do mycia szyb i luster

Naturalne środki do zmywarki:

 • Sól do zmywarki
 • Proszek do zmywarki
 • Nabłyszczacz do naczyń

Naturalne środki do prania:

 • Proszek do prania białego
 • Proszek do prania kolorowego
 • Wybielacz do ubrań

Naturalne marki chemii gospodarczej

W naszym sklepie znajdziesz m.in. takie firmy, jak Yope czy Bajla. Pierwszy producent koncentruje się nie tylko na organicznych kosmetykach, ale również na naturalnych środkach czystości do domu. Wyróżnikami tej marki są niesamowite zapachy oraz formuły przyjazne dla człowieka i otaczającej go przyrody. Ponadto składy asortymentu Yope są w minimum 90 procentach oparte o składniki naturalne.

Z kolei Bajla oferuje swoim odbiorcom wyłącznie ekologiczne środki czystości, które są bezpieczne zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla człowieka. Marka dba nie tylko o biodegradowalność składów swoich preparatów, ale również o przyjazność ich opakowań. Wszystkie pojemniki producenta w łatwy sposób poddać można recyklingowi.