Dlaczego ważne jest regularne peelingowanie skóry?

Czy wiecie, że jednym z najważniejszych zabiegów pielęgnacyjnych, jakiemu powinniśmy poddawać naszą skórę około 2-3 razy w tygodniu, jest peeling? Czy zdajecie sobie sprawę, że to właśnie ścieranie naskórka wznacznym stopniu wpływa na poprawę kondycji naszej skóry?

Skóra cały czas wytwarza nowe komórki, które co 28 dni są zastępowane kolejnymi komórkami. To zjawisko jest powszechnie znane jako regeneracja naskórka.

Zadaniem regularnych peelingów jest odblokowanie ujść gruczołów łojowych, usunięcie brudu, toksyn i resztek makijażu. Ponadto wykonując ten pielęgnacyjny zabieg, odmładzamy skórę, odświeżamy ją i wygładzamy oraz poprawiamy jej koloryt. Oczyszczona skóra przyswaja więcej substancji odżywczych, które nałożymy na swoje ciało lub twarz po wykonaniu peelingu.

Systematycznie wykonywane peelingi sprawiają, że możemy się cieszyć promienną i zdrową, pełną blasku skórą. Warto poświęcić kilkanaście minut, około dwa razy w tygodniu, by zapomnieć o szarej, twardej i mało elastycznej skórze.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię