CIAŁO

Kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji ciała

Jeżeli zależy Ci na naturalnej pielęgnacji Twojego ciała, ta kategoria produktów jest dla Ciebie. Kosmetyki pozbawione PEG, GVO, syntetycznych perfum, parabenów czy innych substancji drażniących i wysuszających, charakteryzują się bardzo skutecznym, ale jednocześnie delikatnym dla naszej skóry działaniem. Receptura takich preparatów w minimum 95% oparta jest na składnikach pochodzenia naturalnego – substancjach roślinnych (olejach, masłach, ekstraktach), odzwierzęcych (miodzie, lanolinie, mleku) i mineralnych. To dzięki nim Twój naskórek odzyska zdrowy blask i odpowiednie nawilżenie. W codziennej dbałości o Twoją skórę wesprą Cię również naturalne akcesoria do pielęgnacji ciała.

  • Naturalne kosmetyki do ciała

W tej kategorii produktów odnajdziesz następujące sekcje:

Wśród preparatów pielęgnacyjnych dużą grupę stanowią kosmetyki do mycia, w tym mydła, żele pod prysznic oraz peelingi. O Twoją skórę troszczyć się będą także balsamy, masła, oraz olejki roślinne. To tutaj znajdziesz również preparaty do higieny intymnej, dezodoranty oraz hydrolaty.

W tej sekcji znalazły się zarówno kosmetyki do rąk, jak i preparaty do paznokci. Dzięki naturalnym kremom raz na zawsze zapomnisz o przesuszonej i pękającej skórze. Z kolei za sprawą pielęgnacyjnym właściwościom mydeł, przywrócisz naskórkowi prawidłowe pH, a także odżywisz i nawilżysz swoje dłonie. W tej kategorii odnajdziesz także lakiery do paznokci, które w aż 72% składają się z substancji naturalnych.

Wśród kosmetyków do tej części ciała, wyróżnić należy m.in. peelingi, czyli preparaty złuszczające martwy naskórek z okolic pięt, palców i podeszew. To w tej grupie kosmetyków znalazły się także głęboko nawilżające i odżywiające skórę kremy. W sekcji pielęgnacja stóp nie mogło zabraknąć również lakierów do paznokci.

W tej kategorii kosmetyków, pojawiły się propozycje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Perfumy i wody toaletowe od marki Avril cechują się naturalnym i ekologicznym składem.

Aby zapoznać się z całą ofertą wyżej wspomnianych preparatów, przejdź do sekcji naturalne kosmetyki do ciała.

  • Naturalne akcesoria do pielęgnacji ciała

W kategorii „Ciało” odnajdziesz nie tylko kosmetyki, ale również naturalne akcesoria do ciała. Dzięki gąbkom, pumeksom czy szczotkom, spotęgujesz skuteczność zabiegów pielęgnacyjnych.

Marki naturalnych kosmetyków i akcesoriów do ciała

Wśród producentów naturalnych i organicznych preparatów, znalazły się:

  • Biofficina Toscana
  • Biofficina Toscana Bimbi
  • Avril
  • Ministerstwo Dobrego Mydła
  • Cztery Szpaki
  • Konjac Company
  • Iossi